Články

Pavel Svoboda v České Lípě

Pavel Svoboda - Cestopisné přednášky v Tao čajovně v České Lípě

V hledáčku tohoto cestovatele a fotografa jsou především vysoká pohoří a severská příroda. Jako vystudovaný geograf nabízí Pavel cestopisné přednášky s promítáním o velmi exotických místech světa, které procestoval. Přednášky Pavla Svobody jsou podány velmi autenticky, živě, zábavně a velmi naučně a my opravdu DOPORUČUJEME na některou z jeho přednášek zavítat.. více o přednáškách zde.

Kontakt na cestovatele, fotografa a geografa Pavla Svobodu!


Farmářské trhy v České Lípě

TAO čajovna a farmářské trhy v České Lípě

Je Známo, že pravidelně každý čtvrtek, v době od 8:00 do 13:00, probíhají v České Lípě na Šroupově náměstí farmářské trhy a to již od roku 2011. Náš obchod s čajem v České Lípě je pravidelným účastníkem farmářských trhů v České Lípě. V nabídce máme i rozlévané, ale především sypané čaje a další zboží. Podporujeme tak nejen rozvoj čajové kultury v ČR, ale i snahu organizátorů (Kulturní sdružení města Úštěka o.s.) nabídnout obyvatelům a turistům, další možnosti společenského setkávání, které má pozitivní vliv na rozvoj občanské soudržnosti a rozvoje daného místa.. aktuálně o farmářských trzích v České Lípě zde.

Kontakt na organizátora!Lukas Pilnaj v Tao cajovne v Ceske Lipe

Lukáš Pilnaj v TAO čajovně, která ožila rytmy australských domorodců

Do naší Tao čajovny v sobotu večer zavítal se svým neobvyklým nástrojem Lukáš Pilnaj, hráč na didgeridoo a také výrobce tohoto hudebního nástroje australských domorodců. Laicky řečeno, didgeridoo je dutá větev, která se rozeznívá pomocí dechu a vibrujících rtů.. celý článek zde.

Kontakt na Lukáše!
Dan Dandy Drechsler

Rozhovor o DIDGERIDOO s Danem Dandym Drechslerem

Dandy mnoho let aktivně hrál na didgeridoo, didgeridoo vyráběl a učil hru na didgeridoo. Pak se na pár let odmlčel a nyní se zase vrací na scénu -  především jako výrobce didgeridoo. Hodně lidí na něj možná zapomnělo a hodně ho nejspíš ani neznalo, takže si připomeneme jeho didgeridoo cestu se všemi zákruty a přestávkami. A zeptáme se také co nám prozradí o svých didgeridoo plánech.. celý článek zde.

Kontakt na Dandyho!

Keramické sošky
Created by obsah.info, 2014